Polskie wino, akcja pijdolnoslaskiewino

 

Pijdolnoslaskiewino

Jak wygląda sytuacja polskiego rynku gastronomicznego?

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa, która dotknęła większość z nas, zmieniła także nasze funkcjonowanie. Dotychczas sprzedaż była realizowana  głównie poprzez zamówienia gastronomów z całej Polski. Jak wszyscy wiemy ten rynek przestał działać. Restauracje zostały zamknięte, a ich pracownicy jak i dostawcy czekają, aż epidemia ustanie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat, to polecamy wysłuchać nowego odcinka  alewino:

Staramy się nie zatrzymywać, dlatego prace w winnicy i winiarni idą normalnym trybem, a nawet próbujemy zrealizować projekt powiększenia naszej winnicy. Do tej pory nasza winnica zajmowała obszar 1ha. Już za niecały miesiąc obszar powiększy się 2-krotnie.  W nasadzeniu znajdziemy szczepy, które już w tej chwili uprawiamy (Johanniter i Cabernet Cortis) oraz nowości Chardonnay, Souvenir Gris czy Pinot Noir. Jest to moment pierwszej naszej uprawy Vitis vinifera. Zobaczymy jakie wyzwania ze sobą niesie i czym się rożni jej uprawa od hybryd.

W obliczu tej sytuacji jedynymi dostępnymi formami sprzedaży, stały się zakupy u nas w winiarni oraz dostawy do domów naszych odbiorców.

Zachęcamy gorąco naszych klientów i osoby chcące spróbować naszych win do kontaktu mailowego bądź telefonicznego . Informacja o cenach i dostępności znajdziecie Państwo na stronie(zakładka Nasze wina). Dostawy od 6 win odbywają się na nasz koszt.

biuro@winnicajadwiga.pl

514-061-069

Jak kupować wino w serwisie pijdolnoslaskiewino.pl
pijdolnoslaskiewino

W tej chwili ruszył także serwis pijdolnoslaskiewino.pl na, ktorym możecie zamawiać dolnośląskie wina od wielu lokalnych producentów m.in.

Winnica Jadwiga, Winnica Jakubów, Winnica Moderna, Winnica Agat, Winnica Silesian, Winnica Anna, Winnica Celtica, Wino spod Ślęży, Winnica Niemczańska

Warto skorzystać oferty, gdyż znajdziecie tam regionalne wina w super cenach!

Johanniter 2018 -ostatnie sztuki z tego rocznika

Jak już dostaniecie swoją paczkę koniecznie podzielcie się tą informacją z nami na instagramie

W tym czasie życzymy wam zdrowia i szybkiego powrotu do normalności 🙂
Pij dolnośląskie wino !
Najbliższe premiery naszych win: Johanniter Orange Pet-Nat 2019, Johanniter 2019, Muscaris 2019
Pierwszy polski pomarańczowy Pet-nat ze szczepu Johanniter